Kula Meslek Yüksek Okulu Yeni Eğitim Öğretim Yılına Başladı


Bu haber 24 Eylül 2012, Pazartesi 20:49:50 eklenmiş ve 622 kez görüntülenmiştir.

 

Celal Bayar Üniversitesi Kula Meslek Yüksekokulu’nda 2012 – 2013 eğitim, öğretim yılı, okul müdürü Yrd. Doç.Dr. M. Salih YAVUZER’in “Eğitim, öğretim süreci” konulu ilk dersi ile başladı.

Derse öğrencilere yeni eğitim, öğretim döneminin hayırlı olması temennisiyle başlayan Yavuzer

Öncelikle zamanın hızla ilerlemekte olduğunu, geri dönüşü olmayan ve çok kolay israf ettiğimiz zamanları lütfen kendimize vasıf kazandıracak veya kazanmış olduğumuz vasıfları geliştirecek kaynakları araştırmak, incelemek, okumak ile geçirmeye özen gösteriniz.

Yavuzer Kula’nın otantik ve tipik kasaba yapısı ile bölgenin şirin ilçelerinden biri olduğunu yerel yönetimin Meslek Yüksekokulumuzun gelişmesine yönelik pozitif katkılarının çok önemli olduğunu vurgulayan Yavuzer göreve geldikten sonra başlayan ve rutin olarak devam eden ve bu eğitim, öğretim yılında  devam edecek olan Salı seminerlerini çok önemsediklerini öğrencilerin bu seminerlere mutlaka katılım göstermelerini istedi. Yavuzer Salı seminerleri ile öğrencilerimizin çok yönlü gelişmelerine katkıda bulunmayı amaçladıklarını mezun olmuş öğrencilerimizden gelen geri dönüşümlerdeki memnuniyet verici sonuçları aldıkça söz konusu bilgilendirme seminerleri daha çok önemsediklerini önemle vurguladı.

Yavuzer dersin sonunda tüm öğretim elemanlarının ve öğrencilerin yeni eğitim, öğretim yılını tebrik etti.

 

 

ETİKETLER : Kula Meslek Yüksek Okulu Yeni Eğitim Öğretim Yılına Başladı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer 3. SAYFA haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
E-Mail Bülten Kaydı
Döviz Kurları
Arşiv Arama
- -
Anket
KULA HABER | KULA HABER - Resmi Web Sitesi
© Copyright 2013 Kula Haber - AND Basın Yayın Ltd.Şti. 02368161816-. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
1
Mesob
Tsof
DİVLİT HABER
2
Sgk
E-Devlet
DİVLİT HABER
3
DİVLİT HABER
Manisa Belediyesi
Manisa Valiliği
4
Kula Kaymakamlığı
relaxturkfm